Detsembrikuu numeroloogiline kirjeldus - usalda kõiksuse juhatust!

Siin detsembrikuu numeroloogiline kirjeldus, mille põhisõnumiks on: usalda universumi juhatust!


Tänavune detsember tähistab ühe aastakümne kõige viimast kuud. Me liigume järk-järgult edasi uue aastakümne uutesse sagedustesse ja praegu võib olla eriti hästi tunda seda uue ja vana pendeldamist – justkui oleme juba vanast aastakümnest ja selle ülesannetest ja väljakutsetest lõplikult läbi tulemas ja juba annab maitseproovi uue dekaadi õhkkond ja olustik, aga siiski on vaja siin veel enne mõningaid lõpetamata otsi kokku tõmmata, et luua aluspind uutele eesmärkidele ja uutele teemadele, mida 2020 ja uus aastaküme tähistavad.

Detsembris on mõistlik hoida end tegevuses ja suhtlemises, et hoida raskus- ja eraldatusetunnet eemal, mis võib siin pühade ajal üles tulla, mis võib viia ka enesehävitusliku käitumiseni. Seega tasub teadlikumalt end oma inimeste ja oma armastatud tegevuste lainel hoida.

Igal aastal on alati fookuses üks spirituaalne kingitus ja spirituaalne väljakutse. 2019. aasta spirituaalne väljakutse on olnud mõista püüdmine, mida me südamest ja oma pärisolemusest soovime ja mis on see, mida mõistusega ja ratsionaalsusega saavutada püüame. Ehk siis klassikaline südame ja pea võitlus. Spirituaalne kingitus on aga olnud oma isikliku teadlikkuse ja universaalse teadlikkuse ühendamine ja selle ühendamise tulemuste usaldamine. Ehk siis üleüldine usaldus kõiksuse vastu, et kui annan teadlikult endast ja südamest kõik, siis kõik alati laheneb – väljakutsetega või ilma - ja liigub toetatult õiges suunas.

Väga oluline on olnud ja on just oma südame sagedusele häälestumine, sest aasta 2020 on ühenduse-, koostegemise-, kuulumise- ja südameaasta (aasta number on 4 (2+0+2+0=4), mis on südamekeskuse kui neljanda tśakra number). 2020 on usalduslike suhete aasta, seega on hea selleks ajaks vana suhtekarma puhastada. Seda tuleb teha teadlikult, otse ja ausalt, vabastades end nii manipulatiivsete suhete tekitatud süütundest, nõrkusest ja haavatavusest ja toetades end meditatsioonidega. Üheks selliseks on Ganpati Kriya.

Ükskõik kui keeruline ja väljakutseterohke ja väsitav minevik on olnud, nüüd algab uus aastakümme ja uus päev. Kindasti on ilmas jätkuvalt ka igasuguseid inimesi kes teevad igasuguseid imelikke asju, aga see ei ole meie fookuses. Meie fookuses on iseenda parima, ülendatud ja ülesehitatud versiooni esiletoomine. Sellise versiooni, kes teeb vahet oma inimestel ja neil, kes ei soovi meile head, kes ei lange teiste emotsionaalsuse õnge ja kes teab, et oleme väärt kogu elu headust.

Tõlge ja tõlgendus: Grete


Eelmine
Novembrikuu kogu ilus ja vägevuses!
Järgmine
Uus ja vägev 2020! Mõnus ja voolav koosloomine ja elurõõm!

2 vastust

Email again:
PVjinFwkM 24. jaanuar 2020
HuGfVRCaXiTe
lcxasNVvUQdiG 24. jaanuar 2020
dzZNSCpnfV