Novembrikuu kogu ilus ja vägevuses!

Novembrikuu uudiskiri - kui soovid uudiskirja oma postkasti, anna märku (nt kirjuta elujousaal@gmail.com või võta ühendust fb-sõnumite kaudu)!
Tere-teree armsad Elujõusaalisõbrad!

Uus hooaeg on täiel võimsusel käima läinud - lausa nii suure hooga, et vahepeal kolis saal teisele korrusele uude ruumi. Need, kes on meid sotsiaalmeedias jälginud juba teavad, aga mõned ehk veel ei teagi! Me oleme nüüd (peaaegu) sadade akendega ruumis, kus on veel rohkem avanemise ja laadimise ja enesesseminemise võimalusi! Igatahes saadan Sulle novembrikuu tunniplaani ja tea, et oled oodatud kaema nii saali kui iseenda pärisolemust ja sügavust ja kohalolemist nii joogatundides (śivananda, yin ja kundalini), qigongis,  gongimeditatsioonides ja -öödel (järgmine gongiöö juba 15.11!), inspiratsiooniõhtutel, mõttelaaditreeneri töötubades, loovustöötubades ja muidugi meie lastejoogades.
Tunniplaan võib jooksvalt muutuda ja täieneda, seega hoia sellel silm peal facebookis või kodulehel: www.elujousaal.ee

Teisipäeval, 12.11 on järjekordne täiskuu. Kuna praegu on november, pime aeg, aga ka ühe dekaadi lõpp, võid tunda, et kõik väljakutsed ja erimeelsused suhetes tõusevad eriti teravalt esile, raskem on öelda "jah", kui mõtled "ei", keerulisem on leppida, kui tunned seesmist vastuolu, mis aga tähendab, et täiskuu ajal võib see kõik omakorda veel intensiivsemaks muutuda. Toeta end mõne vaimse praktika või keha-meeletreeninguga, et püsida oma väes ja juurtega maas. Sisenedes uude dekaadi ja aastasse 2020, mis on juba täiesti uusi tähendusi ja sagedusi kandev, on hea olla teadlikult valmis ja võimalikult iseendaga kontaktis, et see kõik oleks nauditav.
Kui teema kõnetab, siis pikem kundalini joogide novembrikuu numeroloogiline selgitus on siin.

Laulmine ja koosloomine on alati üks võimsamaid viise, kuidas end mõnusas kõrgemas sageduses hoida, armastusekeskust avada ja iseendaga kontakti leida, seega on Sul võimalus tulla teisipäeval, 12.novembril kell 19.00 meile täiskuisesse laulu-loomeõhtule, et koos Rändajaga lauluringis süda avatumaks laulda ja enne seda või samaaegselt proua Rändaja ehk Kristi Tammoja toel savi mudides mediteerida. Täiesti uskumatult imeline kombinatsioon käed-meeled-süda - kõik saavad puudutatud ja energiad liikuma pandud.
Osaluspanus on eelmüügist 15 eurot ning kohapeal 20 eurot. Pane end kirja, et saaksime Sulle koha ja savi varuda: elujousaal@gmail.com. Facebooki-üritus on siin.


Reedel 15. novembril oled oodatud end toetama ja tasakaalustama ja kõrgemast teadvusest sõnumeid tooma järjekordsel gongiööl "Taassünd". Gongiöö on selline kogemus, et seda peab ise kogema, et kirjeldada. Selline une ja teadvuse vahel lendlemine ja puhastumine ja laadimine - nagu 10 gongiseanssi korraga. Tiina ja Kaia Karjatse mängivad Sulle öö läbi õrnalt gonge ning helikausse ja muid väekaid pille. On käidud üksi, paaridena, peredena. Tunneta, milline viis Sind seekord kõnetab ja osalemiseks kirjuta Tiinale: tiinakarjatse@hotmail.com. Osaluspanus 35 eurot.


Arvatakse, et loovust on vaja ainut neile, kes tahavad kunstiga tegeleda. Tegelikult on loovus selline universaalne võime üleüldse elus lahendusi ja võimalusi näha, mida iganes luua ja see on läbiv kõikides valdkondades (oma kodu, oma tööstiil, meeskonnatöö, perekonnasuhted, vaba aja planeerimine). Kui loovus on kinni ja uinunud, on meil endal ka kinnine olla ning vaevleme ideepuuduses jne. Sellega tahan öelda seda, et joonista, loo, kritselda, tee seda kasvõi salaja, et hakata lihtsalt otsast end vabastama sellest piiravast uskumusest, et mina ei oska (mille oleme tihti lapsepõlvest ja koolist kaasa saanud). Ja kui oled valmis tegema seda grupis (mis on üks eriti ilus ja hoitud kogemus!), siis oleme Sinu jaoks ellu kutsunud Loovjoonistamise töötoad Jaana Ojakäär-Kitsingu juhendamisel, kus saab mõnusas hubases õhkkonnas inimesteringis ise pusida, ideid koguda ja tuge saada. Väga mõnusad just sügiseste tormiilmadega, mil toas pusida on mõnusam kui õues tuule-tormiga võidelda.
Järgmine töötuba laupäeval 23. novembril kell 11.00-13.00. Pane end kirja facebooki-ürituse kaudu siin. või kirjuta elujousaal@gmail.com 


Ja kui Sa oled kuulnud midagi life coachidest ehk mõttelaaditreeneritest ja see on Sinus mõne lambi põlema löönud või kui just kuulsid ja lõi lambikese põlema, saad lähemalt uurida, mis on grupicoaching meie mõttelaadi- ja edutreeningutel kord kuus Katrin Laansalu juhendamisel. Ülivõimas ja silmiavav kogemus - saab erinevate teemade kaudu iseendast igasuguseid asju teada ja teiste lugusid ja mõtteid kuulates ka iseend ära tunda. Järgmine töötuba 19. novembril kell 19.00-21.00. 
Pane end kirja ja küsi: kohaoluruum@gmail.com.


Ja otseloomulikult on Sinu jaoks iganädalaselt olemas kundalini, śivananda ja yin jooga ning beebiootajate jooga, lastejooga ja noortejooga tunnid, qi gong, vabastav hingamine, kus vabastada end pingetest ja piiravatest mustritest ja saali hubane ja toetav õhkkond. Vaata lisatud tunniplaani ja jälgi kodulehelt täiendusi www.elujousaal.ee/tunniplaan!


Mina võtsin novembrikuus vastu väljakutse, mille iseendale esitasin ja lubasin kirjutada iga päev ühe blogipostituse siin: www.päriselus.ee/blogi. Selle peamiseks sisuks on igapäevane tänulikkus ja taipamised. Ja lisaks lõin meile väikse keskkonna ehk facebookigrupi Novembrikirjutajad, milles jagame väikse grupiga iga päev tänulikkusemomente, mille oma päevast leiame - see on nii tohutult inspireeriv ja suunab märkama, kui palju meie ümber tänuväärset on. Kuhu suuname tähelepanu, sinna läheb ka energia. Mina tahan katsetada, mis meiega juhtub, kui terve kuu iga päev teadlikult tänulikud oleme ja selle veel must-valgele kirja ka paneme. Oled oodatud lugema ja liituma. Aga vabalt võid ka ainult iseendale tänulikkusepäevikut pidama hakata, kuhu iga päev kirja paned, mille eest tänulik oled. Novembrikirjutajate Facebookigrupp on siin.
Ma väga loodan teid kõiki näha ja kuulda, koos teiega luua ja mõtiskleda ja üksteist toetada, kas laivis või mõnel muul tasandil.


Lisaks tunniplaanile jagan teiega ka eilset hygge-vaibi, mis saalis oli.


Mõnusat-sügavat novembrit
Grete


IMG_20191106_164623jpg


Eelmine
Elujõusaal alustas kolmandat hooaega!
Järgmine
Uus ja vägev 2020! Mõnus ja voolav koosloomine ja elurõõm!

2 vastust

Email again:
qorCAcPBvkiIKEfR 24. jaanuar 2020
ESKLYrBdXZm
cgxpySCvb 24. jaanuar 2020
YjNRJcFUv