Anna Viljakainen
Yin jooga ja meditatsioon pühapäeviti kell 17.00-18.30
Tasakaalupanus: 1 x 10 eurot, 4 x kaart 35 eurot (kehtivus kaks kuud),
Info ja registreerimine : annaviljakainen@hotmail.com või tel. 50 65 538
Loovjooga FB-leht
Üritus Facebookis siin

Yin jooga on nii füüsiliselt kui ka vaimselt meditatiivne ja lõõgastav joogapraktika. Asendites püsime 3-6 minutit, mille jooksul tuleme poosi mugava sügavuseni olles kohal, vaikuses ja lõdvestunud.

Fookus on sidekudede venitusel - liigesed, kõõlused, fastsiate võrgustik.
Füüsilisel tasandil aitab yin jooga taastada ja hoida liigeste loomulikku liikuvust. Energeetiliselt aitab yin jooga avada keha meridiaanisüsteemi, mõjudes akupressuurina, parandades energiate liikumist ja toetades emotsionaalset tasakaalu. 

Yin jooga sobib ideaalselt tänapäeva kiire elukorraldusega inimesele, toomaks tasakaalu ja harmooniat nii kehas kui meeles. Samuti on yin jooga hea vaheldus intensiivse lihastreeninguga harrastajatele, kes soovivad muuta keha ja meelt paindlikumaks.
Yin jooga on jõukohane kõigile sõltumata vanusest või kogemusest ning kõiki asendeid on võimalik sooritada nii lihtsamalt kui ka keerukamalt.

Tundi alustame meditatsiooni ja enda keskmesse toomisega ning lõpetame lõdvestusega. Tunni lõpuks tajud tasakaalu keha ja vaimu vahel, lisaks paraneb paindlikkus ja liigeste liikuvus.

Soovitav on riietuda mugavalt ja soojemalt, kui aktiivsetes joogatundides. Matid ja pleedid on olemas, kuid võid kaasa võtta ka enda oma.
Oled väga oodatud!
Anna

Kes on Anna?

Meie kõigi soov on olla ja elada täies kerguses ning mõnikord ei olegi enamat vaja kui usaldada oma tunnet ja hakata julgelt liikuma enda valitud teed.
Minu teadlik teekond algas emaks saades, mil minu ees avanes elu täiesti uues mõõtmes. Joogamaailma sisenesin ma läbi Kundalini jooga liikudes üha sügavamale oma südameruumi ning huvi selle peidetud maailma vastu kasvas ning tänaseks olen omandanud ka Yin jooga õpetaja diplomi.
Lisaks joogale viis hingekutse mind Methodraie Teadliku Loomise kursuse üheksakuulisele rännakule: "Piiratud jõuga mitteteadliku inimese muutumine teadlikuks aktiveeritud jõuga loojaks", kus omandasin imelised meditatsiooni ja enese keskmesse - algolemusse viimise tehnikad.
Oleme ise oma Elu loojad ühendades enda jaoks parimal võimalikul moel nii kehalise kui ka vaimse poole! Olen Sulle toeks loomaks tasakaalu!
Ole hoitud ja kohtume peagi!