Noortejooga 13+aastastele
MyDreamLife jooga 
Annika Kirss
Noortejooga oktoobrist alates kolmapäeviti kell 15.45-16.45
Ühe tunni hind on 8
 eurot, kuutasu 30 eurot
Registreerimine: anniviis@gmail.com, telefonil: 56908604
Noortejooga Facebookis siin.

Noortejooga põhineb kundalini joogal ja selle õpetustel. Tunnis õpime erinevaid tehnikaid kasutades kuidas elada elu rõõmsamana, õnnelikumana, teadlikumana, muretumana. Teeme füüsilisi harjutusi, hingame, laulame, tantsime ja kulgeme mõnusas rütmis ning muusikas. Alati peale tundi võtame aja ka lihtsalt olemiseks … istume mõnusas ühises ringis, joome teed, näksime midagi ja arutame maailma asjade üle. 


MyDreamLife jooga neljapäeviti kell 19.45-21.15
Ühe tunni hind on 12 eurot
neljakorrakaart 40 eurot (kehtib kaks kuud)
kaheksakorrakaart 70 eurot (kehtib kaks kuud)
Registreerimine: anniviis@gmail.com, telefonil: 56908604
MyDreamLife jooga Facebookis siin.


Tere, mina olen Annika!

Ühel talvisel õhtul viis tee mind Kundalini jooga tundi. Saalis oli mõnus küünlavalgus, pehmed vaibad, kõrvu paitas imeilus muusika ja kirsiks tordil maitsev soe tee. See kõik oli sel hetkel nii vajalik ja minule mõeldud, et sain kohe aru - Kundalini jooga on midagi, mis hinge helisema paneb. Enamik tunnist kulges silmad kinni harjutusi tehes - mõnus oli tunnetada ennast seestpoolt, teha inventuur iseendas.

Sellest samast hetkest sai alguse minu teekond - juba osalesin Kundalini jooga õpetajate koolitusel ja järgmiseks andsin noortele tunde. Kõik toimus välgukiirusel.

Minu jaoks on olnud see imeline muutumine, põnev teekond koos väga inspireerivate ning väekate inimestega. Ja ma olen avastanud täitsa uue mina - tasakaalukama, teadlikuma, julgema, õnnelikuma, mängulisema iseenda!