Beebiootajate jooga 
Brita Laurfeld
Neljapäeviti kell 18.00-19.30
Osaluspanus: üksikkord 11 eurot, 4-korra kaart 40 eurot (kehtib 2 kuud).
Info ja registreerimine: doula.brita@gmail.com
FB-üritus siin.
Naise Vägi FB-leht

Armas beebiootaja, hea naine

Naised on ikka aegade algusest saati koos käinud, et teineteist toetada ja väestada, ning eriti võimsad on naisteringid just beebiootuse ajal. Oled oodatud beebiootajate joogatundi, et võtta aega ning seeläbi toetada ja luua parem kontakt enda ja oma kõhubeebiga.

Beebiootajate joogatunnis teeme spetsiaalselt rasedusajale kohandatud joogaharjutuste seeria, mis aitab paremini kohaneda rasedusega kaasnevate kehaliste muutustega, teeme erinevaid hingamis- ja lõdvestusharjutusi, mis kõik aitavad valmistuda eesootavaks sünnituseks. Kuid beebiootajate joogatund ei ole ainult võimlemine, lisaks füüsilisele on sama oluline ka hingeline ja vaimne meelestatus: vestleme teadlikust beebiootusest, rasedusega kaasaskäivatest teemadest, aktiivsest sünnitusest ja ka lapsevanemlusest.

Oled oodatud beebiootajate joogatundi igas raseduse etapis ja ka siis, kui alles unistad oma kõhubeebist! Tunnis osalemiseks ei ole varasem kogemus joogaga üldisemalt vajalik.

Kohtumised toimuvad igal neljapäeval kell 18-19.30. Võta kaasa endale joogipudel ja rõõmus meel, kõik muu on kohapeal olemas.

Ootan sind!
Brita


Mõne sõnaga endast:
Olen läbinud jooga-doula koolituse, mis on andnud mulle ettevalmistuse viia läbi joogatunde rasedatele, teadmisi teadlikust ja hoolivast beebiootusajast ja aktiivsest sünnitusest. Ülikoolihariduse olen omandanud psühholoogia erialal ning täiendanud ennast mitmete teadliku eluviisi toetavate koolituste ja kursustega.
Olen kahe lapse ema. Minu viimase lapse sünd pani mind nägema rasedust, sündi ja emadust uue nurga alt – kuidas omades teadlikkust võime kogeda seda, kui iseennast tervendavat ja väestavat kogemust ning lisaks kinkida ka uuele hingele imeline elu algus. Tunnen suurt soovi toetada naisi ja peresid, et nende (ümber)sünnid ei oleks nii pikad ja käänulised, nagu minul on olnud. Loodan nii anda ka oma panuse uue, tervema põlvkonna sündimiseks.
FB-leht: https://www.facebook.com/naisevagi/