Eeva Kallis
Vabastav tants
Registreerumine: etamming@gmail.com

Vabastav tants sobib nii meestele kui naistele! Vabastav tants on teadlik tants, mis aitab läbi teadliku keha liigutamise vabaneda kehasse kogunenud stressist, blokkidest ja muust jamast. Ja seda mõnusa mitmekesise muusikavaliku saatel, mille Eeva on meie jaoks kokku pannud. Eeva on kogenud tantsuõpetaja, kes hoiab ruumi ja toetab tantsulisi. Oled oodatud ka siis, kui pole kunagi tantsuga tegelenud. Tule ja koge ise!

Eeva vabastavast tantsust:
Vabadus on meeleseisund, mis saab juhtuda ainult loomulikul teel, mitte soovimise, tahtmise ja igatsuse läbi. Ei aita, kui loome kujutelmi vabadusest - see on teadlik igapäevane praktika. Elu näitab igas hetkes, et pole sugugi lihtne ennast ja oma tegemisi teadlikult tähele panna. Palju asju tuleb vahele, hajutab me tähelepanu, ei lase keskenduda. Näeme, et me meel (pööning) on täis vanu asju ja prahti, mis ei lase käesolevat hetke kohaloluga kohata. Hinges on aga alati tung koju tagasi pöörduda. Juba selle märkamine on ärkamine. Open Floor (Avatud Põrand) on koht , kus on lõputult võimalusi enda uurimiseks: suhelda, nähtavale tulla,peegeldada ja tagasisidet endale pehmelt vastu võtta lubada. See on koht, kus saame üksteist aidata valgustada läbi oma inimlikkust, ühises usalduses ja nähtud-kuuldud olemises. Saame kogeda toetust ja toetamist-olla osaline suures pildis.

Eeva Kallis on teadliku vabastava tantsu “Open Floor” (Avatud Põrand) sertifitseeritud juhendaja. Open Floor tants uurib, kuidas kaasata kõike – tundeid, teisi inimesi, mõtteid, kirge ja piiranguid. Sest kui keha liigub, liigub kõik ja see tervendab. Uuri lisa: https://openfloor.org/about-us/values.

Eeva on 25 aastat tegelenud erinevate teadlikkuse praktikatega, meditatsiooni, jooga, tantsu, vabastava hingamisega.. Ta on aus, ehe ja kohalolev, andes endale ja teistele loa mitte olla täiuslik. Läbi selle sünnib rõõm, ühendus ja elutarkus.

Eeva iseenda kohta: õpin, kuidas end mitte survestada motivatsiooniga ja selle asemel lubada inspiratsioonil end käima tõmmata.