Grete Sutrop
Elujõusaali looja ja hoidja
Naistejooga ja praktikad
Lastejooga

Lastejoogahommikud
Eriüritused
Naistejooga neljapäeviti kell 19.45-21.15
Ühe tunni hind on 12 eurot, proovitund 5 eurot
neljakorrakaart kehtivusega kaks kuud 40 eurot,
kaheksakorrakaart kehtivusega kaks kuud 70 eurot.
Kaart kehtib kõikides Grete tundides.
(Tasuda saab ka ülekandega, koordinaadid leiad siit)

Registreerumiseks või küsimuste küsimiseks kirjuta Gretele:
elujousaal@gmail.com,  
või helista : 5239362

Lastejoogatunnid:

Aeg-ajalt nädalavahetustel - spontaanselt (jälgi tunniplaani):
Tüdrukute jooga-loovusõhtud (Grete Sutrop)
Lastejooga-loovushommikud 4-10-aastastele (Grete Sutrop)
Perejooga kõigile (Grete Sutrop)
Haldjad ja Draakonid Lastejooga Facebookis siin.

Aga kes see Grete on?

Olen Grete, kolme pisikese, aga imelise tütre ema, suurepärase ja toetava mehe abikaasa, kundalini jooga ja lastejooga õpetaja, jooga-doula (sünnitoetaja) ning Elujõusaali looja, perenaine ja hoidja. Armastan lisaks maailmale ja inimestele palavalt ka kirjutamist, laulmist ja tantsu selle (peaaegu) igas vormis.

Lapsed ja jooga on mind alati köitnud ning ma olen õnnelik, et elu saatis mulle võimaluse need kaks imelist teed ühendada! Olen õppinud juristiks, lõpetamisel on õpingud sotsiaalpedagoogika ja lastekaitse alal ning enne lastega koju jäämist töötasin inimõiguste valdkonnas. Soov lapsi (ja üldse inimesi) aidata on minus aastatega ainult kasvanud. Joogaga puutusin kokku aastaid tagasi joogatundides ning siis edasi juba Sukhdev Kauri juures rasedate tunnis ning ema ja beebi joogas. Tundsin oma südames, et tahan kindlasti seda eriti põnevat ja maagilist maailma edasi avastada ja kohe pakkus elu mulle võimaluse õppida 2015. aasta sügisel Kristel Paimla käe all lastejooga õpetajaks. See kursus aitas näha oma hinge ja südame kaugematesse nurkadesse, tervendada oma sisemist last ning õpetas, kuidas jooga ja armastuse kaudu ka teisi inspireerida ja oma südamega kontakti looma innustada. Sealt edasi lõpetasin 2017. aastal õpingud kundalini jooga õpetajana ja 2018. aastal jooga-doulana. 2021. aastal alustasin teekonda klassikalise jooga õpetajakoolitusel.

Meie peres kasvab kolm tütart ning need kümme aastat emana on olnud parim ja inspireerivaim aeg mu elus! Mind on nii palju õpetatud ja mu tõelisele olemusele lähemale viidud! Muidugi ei saa (ega tahagi!) ma salata, et olen siin tegelenud ka päris suure hulga väljakutsetega, sest lapsed on näidanud mulle minu selliseid (ka mitte nii meeldivaid) külgi, mille olemasolust ma polnud enne üldse teadlik. See on aga jällegi julgustanud mind otsima vastuseid ja viise, kuidas ennast ja lapsi raskematel hetkedel aidata ning meid kõiki siin paremini mõista. Nii leidsin enda jaoks jooga ja positiivse, julgustava ja teadliku lapsevanemluse teooriad raamatute ja erinevate loengute kaudu, mis toimisid ja toimivad siiani ka praktikas imeliselt! Kõik algab ikkagi inimlikkusest ja armastusest!

Elujõusaal sündis otse minu hingest ja südamest ja sellepärast, et ma tundsin, et seda on siia vaja. Mulle. Ja teistele ka. Et õppida, kasvada ja kogeda kõike, mis annab jõudu ja teha seda inimeste keskel. Elujõusaali soovin tuua kokku kõik, mis mind kõnetab, köidab ja inspireerib – nii inimesed, loomingu kui üritused. Ja loodan, et see kõik kutsub neid, kes juba on samal lainel, aga ka neid, kes veel ei ole, aga tahaksid proovida. Olen südamest ja kohe sõnulseletamatult siiralt tänulik kõigile, kes on Elujõusaali loomise loos minu ümber olnud, on praegu ja saavad olema tulevikus. Need, kes toovad saali oma energia ja kes aitavad seda luua üheks mõnusaks, loovust, säravaid silmi ja toetava õla tunnet täis kohaks. Kasvõi lihtsalt kaugelt kaasaelamisega. Aitäh! Oled alati oodatud kogema, elama, jagama ja nautima! Palun tule täpselt sellisena nagu oled. Selle päris iseendana - hinnangutevabalt, siiralt ja avatud südamega!

Teie Grete

Grete teeb veel:

Grete elustiiliblogi: greeeete.ee

Elujõusaal facebookis: facebook.com/elujousaal 
Haldjad ja Draakonid Lastejooga:
facebook.com/haldjadjadraakonid
Teadliku vanemluse ja kolmelapseema blogi: kolmkleidikest.blogspot.com
Tervise Juures MTÜ ja Retseptiblogi: tervisejuures.blogspot.com; facebook.com/tervisejuures
Fotod: Helen Tulp