Haldjad ja Draakonid Lastejooga

Grete on lastejoogaõpetaja juba aastast 2015, sest Gretele meeldivad lapsed ja jooga ja need kaks koos veel kohe eriti! Gretel on endal ka kolm last, seega Grete natuke teab igast asju. Lapsed on siirad, avatud ja loovad ja nende soov on olla kuuldud ja tähelepandud. Lastejoogas harjutame tasakaalu nii sees kui väljas, õpime meeli rahustama ja loovust kasutama ja iseend tundma. Jooga tähendabki ühendust iseendaga - lastetundides loome seda laste keeles ehk läbi mängude ja koostegemiste.
Miks lastele joogat vaja on loe veel siit ka.
Lastejooga neljapäeviti Elujõusaalis (Kaluri tee 5, Viimsi):

10.30-11.30 2-5-aastased inimesed koos vanemaga 
(üksikkord 8 eurot; neljakorrakaart 28 eurot (kehtib kaks kuud)) 

16.00-16.45 5-7-aastased inimesed (kuutasu 28 eurot)

17.00-17.30 3-4-aastased inimesed (kuutasu 25 eurot) 

Registreerimiseks kirjuta: haldjadjadraakonid@gmail.com, helista: 5239362 ja jooksvaid tegemisi jälgi facebookis: facebook.com/haldadjadraakonid 


Lastejooga-loovushommikud 4-10-aastastele inimestele
 
kord kuus pühapäeviti kell 10.30-12.00. 
Info järgmiste lastejooga-loovushommikute kohta peatselt! 
Vaata fb-üritust siin.

Lastejooga-loovushommikud on juba mitmendat hooaega aset leidvad igakuised mängulised ja mõnusad, alati oodatud kohtumised! Teeme joogat mängude ja ühiste harjutuste kaudu, oleme loovad ja toetavad ja kulgeme mõnusas grupienergias! Tunni ühes pooles teeme joogat ning teises pooles alati midagi muud - meisterdame või kasutame oma loovust mõnel teisel moel. Tunnid on Kundalini jooga baasil, sisaldades nii harjutusi kui mantrate loitsimist koos liigutustega. Mitmed mantrad on Haldjate ja Draakonite eestikeelne originaallooming ja neid on lubatud vabalt kasutada ja jagada (kirjalikult jagades palun allikale viidates)! Ajalugu on näidanud, et need on eriti kasulikud jõulude ajal!

Tundi on oodatud lapsed ilma vanemateta, et nad saaksid tunnetada iseend ja oma iseseisvust, mis annab ka kõige häbelikumale lapsele enesekindlust ja julgust juurde.
Osalustasu 10 eurot

Registreerimiseks kirjuta: haldjadjadraakonid@gmail.com, helista: 5239362 ja jooksvaid tegemisi jälgi facebookis: facebook.com/haldadjadraakonid