Heidi Zäro
Qi Gong Hiina tervisevõimlemine
Individuaalteraapiad: reiki, massaaź, koputamisteraapia

Qi Gong Hiina tervisevõimlemine
kolmapäeviti kell 11.00-12.00 
Info: heidi@caramira.ee; tel. 5103886

Qi gong harjutused sobivad igasuguse kehalise ettevalmistusega ja igas vanuses inimesele: nii noorele, tööinimesele, kui pensionärile, Ühesõnaga inimesele, kes peab tähtsaks olla enesega kontaktis, terve ja tasakaalus. Võimlemise eesmärgiks on parandada meie kehas energia liikumist, samuti keha üleüldist liikuvust, painduvust ning tunnetust. Tulemuseks on inimesel energiat rohkem ja see liigub vabamalt.

Kuldse kella harjutusi võib kasutada nii raviks, kui profülaktikaks. Neid harjutusi tehes leevenduvad haigussümptomid, eriti hästi mõjuvad need selja- ja kaelaprobleemidele, liigestele, annavad energiat ning aitavad jagu saada üldisest väsimusest. Inimene muutub tasakaalukamaks.

Qi Gongi ei ole soovitav teha väga väsinult ega ka liiga tühja või täis kõhuga. Kanda võiks mugavaid hingavaid riideid, mis ei ole tihedalt keha ümber. Samas saab neid harjutusi teha ka tavalistes kontoririietes.

Juhendaja: Heidi Zäro.
Tunnid toimuvad kolmapäeviti kell 11.00-12.00 Elujõusaalis. Oma osavõtust anna teada: heidi@caramira.ee; telefonil 5103886 või tule kohale: Kaluri tee 5, Haabneeme. Tasakaalupanus 12 eurot, 4 korda 40 eurot ja 8 korda 75 eurot.

Heidi endast: Õpin hetkel Neijingi hiina meditsiini koolis akupunktuuri ja moksibutsiooni erialal. Qi gong on minu igapäevase elu osa olnud viimased 2 aastat. Olen õppinud ning praktiseerin igapäevaselt ka reiki’t -eluenergia vahendamist ja EFT-d – emotsionaalse vabaduse tehnikat. Ning tänu nendele olen leidnud oma sisemise rahu ja tasakaalu, mida põnevusega soovin inimestele edasi anda.“


Individuaalteraapiad
Kokkuleppel

Tunned, et sinu immuunsüsteem vajab tugevdamist? Soovid leevendust kaela- ja seljapiirkonna vaevustele? Oled hädas kangete ja valulike liigestega? Külmetussümptomid ei taha kuidagi taanduda?

Tunned, et ärritud kergesti ja oled stressis? Sul on palju piiranguid ja piiravaid uskumisi? Samuti ennast kahjustavaid negatiivseid emotsioone ja valu? Tundub, nagu elu oleks toppama jäänud? Asjad ei lahene selliselt nagu sooviksid?

Kui vastus kasvõi ühele neist küsimustest on positiivne, oled ära teeninud ühe tervendava massaaźi raviõlidega, reikiseansi või koputusteraapia!

Võta ühendust lisainfo saamiseks ja aja broneerimiseks Heidi’ga: heidi@caramira.ee; telefonil 5103886 ja lepi aeg kokku

Tasakaalupanus on alates 30 eurot