Kadi Toompere
Dünaamilised venitused
Improteatri töötuba (koos Erki Aulega)
Dünaamilised venitused
Reedeti kell 10.00-11.15

Osaluspanus
1 kord 11 eurot, 4 korda 36 eurot, 8 korda 70 eurot
Sama pääset saab kasutada esmaspäeviti kl 19-20.30 Väikse Päikse lasteaia saalis toimuvatel treeningutel.

Registreerumine ja info:
kaditoompere@gmail.com

Dünaamiliste ehk liikuvate venituste tund on hea sulle, kes sa soovid parandada oma liikuvust ja vabastada lihaseid pingetest. Kuna me tegeleme ka meridiaanide mõjutamisega, avab see kehas energiablokeeringud. Tunned end peale tundi värskelt ja mõnusalt. Tunni osaks on ka väike lõpulõdvestus enda maandamiseks. Kogu tund aitab ka õppida kohal olema ja oma keha paremini tunnetama.


Improteatri ja loomingulisuse äratamise töötuba
(Kadi Toompere ja lavastaja Erki Aule)

2019. aastal toimub töötuba laupäeval, 13. aprillil kell 12.00-15.00

Osalustasu töötoa eest on 25 eurot (kahekesi tulles kahepeale 45 eurot)
Töötuba sisaldab ka snäkipausi tee ja hea-paremaga!

Küsi lisa ja pane end kirja: kaditoompere@gmail.com või facebookis sõnumina: Kadi Toompere
Üritus facebookis peatselt!

Eelmiste töötubadega jäime nii rahule, sest kellele ei meeldiks aega maha võtta ja täiesti legaalselt ja täiskasvanuna lolluseid teha ja naerda iseenda ja natuke teiste üle ka (sõbralikult).
Improvisatsioon kõlab hirmsalt ja põnevalt samal ajal, eks? Ühelt poolt tundub (ja vahel on ka!) see tohutu eneseületamise ja mugavustsoonist väljamurdmisena. Ja teiselt poolt nii vastupandamatult närvekõditava ja mängulisena. Igal juhul puutume me kõik sellega igapäevaselt kokku. Selleks, et avastada endas uusi külgi, üllatada ennast ja teisi ning tunda end loomulikult ja vabalt või lihtsalt südamest naerda, on vaja tulla just sellesse töötuppa!

Töötoas teeme soojenduseks naerujooga harjutusi, raputame eelarvamused ja blokid maha ning läheme edasi tehnikatega spontaansuse leidmiseks, loovuse vabastamiseks ja koostöö arendamiseks. Läbi lihtsate ja lõbusate improteatri mängude jõuame lähemale oma loomingulisusele, mängulisusele ja rõõmust säravale sisemisele lapsele.

Tule ja avasta oma piiritu loovus teiste samasuguste seas! Rännakule sinu enda loovusesse viivad sind naeru- ja tantsuõpetaja Kadi Toompere ja lavastaja Erki Aule.

Erki Aule on vabakutseline lavastaja ja näitleja, kes on tegelenud kaheksa aastat improteatriga, kirjutanud näidendeid ja teinud üle 80 lavastuse. Ta on tegev Improteater Impeeriumis. Tema on ühtlasi ka üks neist, kes on süüdi selle kohutavalt mängulise ja etteaimamatu töötoa toimumises.

Kadi Toompere on kuuendat aastat naeru-, tantsu- ja kundalini jooga õpetaja. Kadi on teinud töötubasid joogafestivalidel ja pidanud tervisliku elustiili alaseid loenguid. Lisaks on ta taimetoidukoolitaja ning kahe kokandus- ja elustiiliraamatu autor. Ja tema on ka süüdi selles, et meil selline maailmaraputav töötuba aset leiab.