Kerli Kaldoja ja Kadi Lass
Perejooga
2018/2019. a. hooaja perejooga tunnid Elujõusaalis:
9.september, 30.september, 14.oktoober, 28.oktoober, 11.november, 25.november, 9.detsember,  13.jaanuar, 27.jaanuar, 10.veebruar, 3.märts, 17.märts, 31.märts, 14.aprill, 28.aprill

Joogatunni külastus lapsele koos vanemaga on 1x 10€, 4x 35€, 8x 60€. 

Tasuda on võimalik nii sularahas kui ka ülekandega. Samuti oleme liitunud Sport ID-ga.

Allakahesed osalevad tunnis tasuta.

Lisainfo: kasvulavaklubi@gmail.com telefonidel 5346 8996 (Kadi), 5300 6923 (Kerli)


Koha tundi kindlustad, kui REGISTREERID Kasvulava FB postkasti või kasvulavaklubi@gmail.com kaudu.

Perejoogast:

Lapsed on nii lõbusad - nende loomulik olek on mängimine ja lustimine ja just seetõttu on lastele mõeldud joogatunnid mängulised ja loovad. Jooga eesmärk on tuua meid tagasi tasakaalu ja selleks jutustame tunnis vahvaid lugusid, teeme nende saatel jooga asendeid, mängime mänge, laulame, tantsime, lõdvestume jpm.  

Emadena teame, kui väärtuslik on vanema ja lapse ühiselt veedetud kvaliteetne aeg. Seetõttu on oodatud osalema Kasvulava tundidesse oma parima eeskujuga ka vanemad - ikka selleks, et kogu pere lahkuks tunnist sära silmis ja armastus põues. Perejooga tund ühendab ning pakub lapsele kvaliteetaega koos oma vanema või kogu perega. Ühine tund aitab meil koos kasvada märkamiste ja üksteiselt õppimise kaudu.

 

Meist:

Oleme koondunud Kasvulava Lastejooga alla, mille idee on pakkuda toetavaid tegevusi, mis võimaldavad lastel õnnelikult kasvada. Lapsed vajavad julgustust, kiitust, eduelamust – eriti sellisel kiirustamist täis ajal nagu see, milles praegu elame. Soovime, et meie tundide toel oleksid vanemate ja laste suhted avatumad, soojemad ja tugevamad.  

Teame, et ühist aega oma pere jaoks leida ja võtta ei ole alati kõige lihtsam, seetõttu soovime ka teistele peredele pakkuda regulaarset võimalust veeta üks ühendav rõõmu täis koosloomise tunnike oma kõige kallimatega, et lihtsalt olla, mängida ja märgata.  

Kohtusime lastejooga õpetajate kursusel Laste Jooga Stuudios (2017), õige pea sai loodud ka Kasvulava Lastejooga. Täiendanud oleme end Vaikuseminutite koolitusel, sest keskendumine ja enesejuhtimise oskused on ühtmoodi vajalikud nii täiskasvanutele kui ka lastele ning Loovmängu ja Loovtantsu töötoas, et mängulusti pakkuda ja loovust äratada. Lastejooga sügavama olemuseni jõudsime, kui läbisime Childplay Yoga õpetajakoolituse inspireeriva Gurudass Kauri juhendamisel (2018).
Eelkooliealiste laste õpetamisega puutus Kerli kokku esmakordselt juba üle kümne aasta tagasi, kui ta andis lasteaialastele klassikalist ja loovtantsu. Kadi on end täiendanud holistilise maailmakäsitluse vallas Holistika Instituudis läbides programmi Holistiline treening. Tunneme, et oleme teineteist täiendav ja inspireeriv kooslus.  

Kasvulava Lastejoogal algas sel aastal teine hooaeg.


Info, mis toetab tunnis osalemist:

• riieta ennast ja oma last nii, et saaksid vabalt liigutada;
• joogamatid ja pleedid on joogastuudios olemas ja enda oma kaasa võtta pole tarvis;
• soovi korral haara kaasa veepudel