Lea Dali Lion
Praktikaõhtud ühisõnnistamisega
Kord kuus teisipäeviti (26.02, 26.03, 30.04) kell 20.00-21.30
Osalustasu 15 eurot
Üritus facebookis siin.
Registreerumine: elujousaal@gmail.com

Sel aastal jätkuvad Elujõusaalis võimsad praktikaõhtud Lea Dali Lioniga, mille jooksul aitab Lea meil läbi muusika ja sõna iseendasse vaadata, pendli abil energiaid puhastada ning mil loome võimsa ühise õnnistava ja tervendava ringi, et õnnistada kristallide ja südamega oma elu olulisi inimesi, abivajajaid ning seeläbi ka kogu maailma ning iseend. Peale ühist ringi on kõigil soovijatel võimalus jagada oma kogemusi, küsimusi ja kõike üleskerkinut ringis või Leaga personaalselt.

Kes on Lea?
Lea Dali Lion (endine Lea Liitmaa) on laulja, lugudekirjutaja, multiinstrumentalist, muusikaõpetaja, kes on juba lapsest saadik teadnud, et temast saab muusik. Maailma müstiline ja nähtamatu külg on teda köitnud juba pea kümme aastat. Lea on käinud Intuitiivteaduste Koolis, õppinud reikit, kristalliteraapiat, qi-gongi, kasutab pendlit ja kristalle ning suhtleb inglitega.

Lea Dali Lion – nimi tähendab kaht lõvi (Lea – lõvi ladina keeles, lion – lõvi inglise keeles), millele on lisatud tema vaimse õpetaja Dali nimi.

2015. aastal ilmus Lea sulest raamat „Joonista valgus“, milles räägib oma kogemistest, nähtamatust maailmast ja vaimsetest õppetundidest. „Mulle anti ülevaltpoolt mõista, et pean raamatu ise kirjutama nii, nagu mina tunnen, et on õige. Nii ma siis alustasingi selle kirjapanemist teadmata, et minu elu kisub kohe varsti pööraselt huvitavaks. Justkui selleks, et raamat ikka piisavalt põnev tuleks. Minuga on juhtunud uskumatuid lugusid ja osa neist on põimitud ka sellesse raamatusse.“