Naistejooga
Grete Sutrop
Naistejooga esmaspäeviti ja kolmapäeviti kell 19.45-21.15
Ühe tunni osaluspanus on 12 eurot, proovitund 5 eurot
neljakorrakaart kehtivusega kaks kuud 40 eurot,
kaheksakorrakaart kehtivusega kaks kuud 70 eurot.
Kaart kehtib kõikides Grete tundides.
Üritus facebookis siin.
Registreerumiseks või küsimuste küsimiseks kirjuta Gretele:
elujousaal@gmail.com,  
või helista : 5239362 

Naistejooga tund on üks sügav ja mõnusas naisenergias kulgev joogatund, kuhu on oodatud kõik naised kogema iseend, oma naiselikkust, väge ja tõelist olemust. Soojendustes kasutame naiselikke, graatsilisi ja tantsulisi elemente ning harjutused ja meditatsioonid on valitud nii, et nad toetaksid naist ja naise keha, hinge ja meeli tema igapäevaelus.

Keskendume naistele omastele teemadele ning kuum vürtsitee peos,  lõdvestume küünlavaguses ühiselt õdederingis oma naiselikku olemusse. Ammustest aegadest on naised käinud end laadimas ja väestamas lõkke ümber kogunevates naisteringides, et üksteist toetada, tasakaalustada ja laadida. Meie teeme seda oma tundides enamasti sõnadeta, kuid see ühine energia, mida loome, hoiab meid üleval, loob meis ühenduse oma väega, et edasi minna ja iseend, õdesid ja maailma armastusega kogeda.

Oodatud on igas vanuses naised alates 14. eluaastast. Eelnev kogemus joogast ei ole absoluutselt eelduseks. Tule, koge ja õpi oma keha tunnetama kohapeal. Ootame Sind meie ringi!

Grete
Foto: Helen Tulp