Kadi Toompere ja Erki Aule
Improteatri ja loomingulisuse äratamise töötuba

Töötuba toimub sel hooajal neljal korral kord kuus laupäeviti kell 11.00-14.00 (16.09, 14.10, 18.11, 09.12)
Osalustasu ühe töötoa eest on 25 eurot, kõik neli töötuba korraga tasudes kokku 85 eurot.

Küsi lisa ja pane end kirja: kaditoompere@gmail.com või facebookis sõnumina: Kadi Toompere
Üritus leitav ka facebookis: https://www.facebook.com/events/108467479862535

Improvisatsioon kõlab hirmsalt ja põnevalt samal ajal, eks? Ühelt poolt tundub (ja vahel on ka!) see tohutu eneseületamise ja mugavustsoonist väljamurdmisena. Ja teiselt poolt nii vastupandamatult närvekõditava ja mängulisena. Igal juhul puutume me kõik sellega igapäevaselt kokku. Selleks, et avastada endas uusi külgi, üllatada ennast ja teisi ning tunda end loomulikult ja vabalt või lihtsalt südamest naerda, on vaja tulla just sellesse töötuppa!

Töötoas teeme soojenduseks naerujooga harjutusi, raputame eelarvamused ja blokid maha ning läheme edasi tehnikatega spontaansuse leidmiseks, loovuse vabastamiseks ja koostöö arendamiseks. Läbi lihtsate ja lõbusate improteatri mängude jõuame lähemale oma loomingulisusele, mängulisusele ja rõõmust säravale sisemisele lapsele.

Tule ja murra end piiridest ja teiste arvamustest vabaks ning avasta oma piiritu loovus teiste samasuguste seas! Rännakule sinu enda loovusesse viivad sind naeru- ja tantsuõpetaja Kadi Toompere ja lavastaja Erki Aule.

Kadi Toompere on kuuendat aastat naeru-, tantsu- ja kundalini jooga õpetaja. Kadi on teinud töötubasid joogafestivalidel ja pidanud tervisliku elustiili alaseid loenguid. Lisaks on ta taimetoidukoolitaja ning kahe kokandus- ja elustiiliraamatu autor. Ja tema on ka süüdi selles, et meil selline maailmaraputav töötuba aset leiab.

Erki Aule on vabakutseline lavastaja ja näitleja, kes on tegelenud kaheksa aastat improteatriga, kirjutanud näidendeid ja teinud üle 80 lavastuse. Tema on ühtlasi ka üks neist, kes on süüdi selle kohutavalt mängulise ja etteaimamatu töötoa toimumises.