Simo Santeri Virtanen
Helirännakud täiskasvanutele
Helirännakud lastele

Helirännak/kontsert täiskasvanutele kord kuus reedeti kell 19.00-20.30 (22.09 20.10 17.11 ja 15.12)

Helirännakud lastele ja vanematele (koos Tiina Karjatsega) kaks korda kuus
pühapäeviti kell 17.00-18.30 (3.09, 24.09, 22.10, 5.11, 19.11, 3.12, 17.12)
Osalustasu 15 eurot laps ja lapsevanem, iga lisanduv pereliige 5 eurot.

Üritused ja täpsema info leiad jooksvalt Elujõusaali facebooki-lehelt

Simoga saad ühendust võtta kirjutades: virtanen.simmmo@gmail.com ja helistades: 56266884

Vaata veel: www.simosanterivirtanen.com, Facebook: Merkaba Soundhealing

Simo töötab terapeutilise muusikaga, korraldades helirännakuid nii looduses kui siseruumides, kasutades gonge, kristallhelikausse, kurgulaulu ning muid väekaid instrumente ja tehnikaid. Helirännakul on keha tervendav ja tasakaalustav toime.

Simo tegeleb muusika ja heliteraapiaga. Tema kireks on sütitada igas inimeses peituv kirg. Teda aitavad kristallhelikausid, südame laulud ja lai assortii väega muusikainstrumente. Simo tegeleb laulmisega (ülemhelid, kurgulaul ja joikud). Simo annab ka eratunde, kus saab õppida oma sisemist südame häält avama - igal inimesel on võime laulda, aga paljud meist kardavad end väljendada nii kuis on loomulik.

Sama lugu on eneseväljendamisega. Me järgime paljusid alateadlikke programme, kuid muusikaga on võimalik hakata neid lahustama ja leida oma tõeline sisemine väljendus.

Iidsed inimesed laulsid rääkimise asemel. Esimesi tähestikke nimetati lindude kirjaks, mitmed loomislood räägivad sellest kuidas lind lõi munast maailma ja/või õpetas inimese rääkima. Eesti regilaul on üks väljund lindude keelest.

Vee, kristalli ja klorofülli molekulid loovad sarnaseid püramiidseid struktuure. Elavat muusikat, või kristallide häält kehale suunates, on võimalik tasakaalustada meie haiget saanud osasid. Sarnane mõju on elaval loodusel, kus on imehea oma olemust kosutada.

Huvi korral võta ühendust, kutsu Simo mängima (sünnipäevale, koju või sündmusele) või küsi häälekonsultatsiooni.