Tiina Karjatse

Helirännakud lastele
Gongimeditatsiooniõhtud
Individuaalne gongiteraapia

Gongihelid kehale ja hingele kaks korda kuus pühapäeviti kell 19.00-20.30 (alates 10.09).
Osaluspanus 10 eurot.

Helirännakud lastele ja vanematele (koos Simo Santeri Virtaneniga) kaks korda kuus pühapäeviti kell 17.00-18.30 (3.09, 24.09, 22.10, 5.11, 19.11, 3.12, 17.12)
Osaluspanus 15 eurot laps ja lapsevanem, iga lisanduv pereliige 5 eurot.


Individuaalne gongiteraapia (kokkuleppel)
Panus 35 eurot

Üritused ja täpsema info leiad jooksvalt Elujõusaali facebooki-lehelt
Tiinale kirjuta aadressil: tiinakarjatse@hotmail.com, helista: 53 477 992

Tiina Karjatse, gongimeister ja heliterapeut. Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevad heli-, muusika- ja psühhoteraapia-alased oskused. Heliteraapias kasutan planetaarseid gonge, helikausse ja teisi maagilisi muusikariistu. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse.

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.