Pirkko Kuusik
Fitnessjooga
Fitnessjooga emale ja beebile
Kundalini jooga
Enesearengukursus "12 elu õppetundi"
Fitnessjooga
(alates 11. septembrist)

Treeningud teisipäeviti kl 18.15-19.15 ja laupäeviti kl 9.30-10.30 
Osaluspanus 10 eurot kord, neljakorrakaart 36 eurot
Lisainfo ja registreerumine: imelineolemine@gmail.com
telefonil 56 95 4444
Üritus facebookis siin.

Fitnessjooga on täiesti ainulaadne tund, mis ühendab endas jõuharjutused, mis tugevdavad sind üldfüüsiliselt ja vaimsed harjutused nagu keskendumine ja enda eristamine oma mõtetest. Tundi läbiv märksõna on teadlikkus - harjutusi tehes on oluline olla kohal kogu liikumise jooksul, nii märkad oma kehas ja peas toimuvat ja harjutustel on sügavam mõju olles kordi tõhusamad. Liikumine võimaldab kergemini püsida ka meditatiivses seisundis ning lasta kõigest ebavajalikust lahti nii kehas kui peas.  

Tunni lõpetavad venitused, lühike meditatsioon või hingamisseeria ning lõdvestus, mis aitab pead tühjendada ja ennast välja lülitada, et nii keha kui meel saaksid tõeliselt puhata ja uue energiaga laadida. Kui pea on nagu mootor, mis on pidevalt töös, on ju raske midagi uut luua. See on tund, mis pingutab keha ja lõõgastab vaimu laadides sind energia, rõõmuga ja teadlikkusega!

Tunnis osalemine ei eelda eelnevat joogakogemust!

Saalis on olemas matid ja pleedid, võta lihtsalt kaasa mugavad riided.Ema ja beebi fitness-jooga 
(alates 17. septembrist)

Treeningud esmaspäeviti kl 9.30-10.30 
Osaluspanus 10 eurot kord, neljakorrakaart 36 eurot
Lisainfo ja registreerumine: imelineolemine@gmail.com
telefonil 56 95 4444
Üritus facebookis siin.

Emme&beebi jooga annab emmele võimaluse ennast vormi saada ja vormis hoida ka väikese titaga koos olles. See tund pakub mõnusat füüsilist pingutust sisaldades erinevaid jõuharjutusi, mida saab teha koos beebiga või kui beebi tahab iseseisvalt samas ruumis maailma avastada, siis ilma.

See on teile mõlemale hea võimalus koos liikumisest rõõmu tunda, mille käigus emme saab tugevdada oma lihaseid ja beebi naudib emme lähedalolekut ja ühist liikumist.

Tunnis tehtavad harjutused on rahulikus tempos mõnusa joogamuusika saatel ja tunni lõpetab lõdvestus rahulikus keskkonnas koos teiste emmedega, kellega pärast tundi kogemusi jagada ja kogukonna toetust tunda.  

Tunnis osalemine ei eelda eelnevat joogakogemust!

Saalis on olemas matid ja pleedid, võta lihtsalt kaasa mugavad riided. Samuti on hea võtta kaasa mõni titale meeldiv mänguasi.


Kundalini jooga "Sära nagu teemant"
(alates 19.septembrist)

Kundalini jooga tunnid kolmapäeviti kell 12.00-13.00
Osaluspanus 10 eurot kord, neljakorrakaart 36 eurot
Lisainfo ja registreerumine: imelineolemine@gmail.com
telefonil 56 95 4444
Üritus facebookis siin.

Kundalini joogat on nimetatud teemandiks kõikide joogastiilide seas. See ühendab endas nii füüsilised harjutused, hingamistehnikad kui ka meditatsiooni, mis aitavad sul leida endas füüsilise ja hingelise tasakaalu ning jõu, selguse ja rahu ning õppida mõtestama oma elukogemusi suuremas pildis. Saabub teadlikkus endas toimuvast, sellest, mis sind mõjutab ja miks ning oskus lasta lahti kõigest sellest, mida sa enam endasse ei soovi. Füüsilises plaanis tugevdab see sinu keha ja aitab eemaldada tekkinud pinged. Vaimses plaanis aitab saada paremini hakkama elus ette tulevate raskete olukordadega, annab jõudu ja pakub tuge. Kundalini jooga praktiseerimine aitab sul kogeda oma elu särava teemandina.

Osalemiseks ei ole vaja eelnevat joogakogemust.
Kohapeal on olemas matid ja pleedid. Kaasa mugavad riided.


Enesearengukursus "12 elu õppetundi"
(alates 30.septembrist)

Kursus toimub ülepühapäeviti kell 17.00-19.00
(30.09; 14.10; 28.10; 11.11; 25.11; 9.12) 
Kogu kursuse tasu on 88 eurot, ühekordne osalemine 22 eurot

Lisainfo ja registreerimine imelineolemine@gmail.com,
telefonil 56 95 4444

Elu on müsteerium, milles sina oled vapper peaosaline. Aga võib olla ka segadusse ajav ja raskena tunduv ettevõtmine. Nii väga tahaks olla õnnelik, edukas, vaba, armastav. Alati teada, mida tahan ja kuidas seda saavutada. Olla rahul iseenda ja oma eluga. Tunda, et mind mõistetakse, minust hoolitakse ja mind armastatakse just sellisena nagu ma olen. Mõista ja armastada iseennast.
Kui ainult saaks...
Aga mis takistab?

Sel kursusel tegeleme 12 peamise teemaga, millega me kõik oma elus kokku puutume, kas teadvustades neid ja nende mõju või siis mitte.

Iga teema annab sulle võimaluse heita turvalises keskkonnas pilk endasse ja märgata piiranguid, mis ei lase sul elada nii nagu soovid.

On sinu valik, kas sa vaatad enda sisse ja tegeled nende teemadega või mitte, otsid ja soovid endale parimat võimalikku elu või lepid olemasoleva olukorraga.

Aga tea, et selle kursusega on sul võimalus leida tuge ja teha soovitud muutusi.

Kursusel sa võid jagada oma kogemusi ja mõtteid või võid tegeleda nendega omaette. Ei pea istuma ringis ega hoidma käest, ei pea südant puistama kogu grupile, ei pea midagi. On sinu elu ja sinu valikud ja on sinu võimalused.

Anna endale võimalus elada parimat elu avardades ennast piirangutest kõrgemale!

Tegeleme järgmiste teemadega:
* ARMASTUS ja HIRM
* TÕDE ja AKTSEPTEERIMINE
* SUHTLEMINE (suhted) ja ISIKLIK JÕUD ning VÕIM
* TÖÖ ja EDU (saavutused ja distsipliin)
* USALDUS ja AUSUS
* KOHANEMINE (muutused) ja OLEMINE (rahu, selgus ja tasakaal)

Kasutame selleks nii erinevaid harjutusi kui juhendatud meditatsioone.

Soovitatav on osaleda kursusel tervikuna, kuna teemad on omavahel seotud, samas võid soovi korral osaleda ka ainult valitud teemade käsitlemisel.

Pirkko enda kohta:

Olen elupõline otsija, praktiseeriv Kundalini jooga õpetaja, studeerinud nii coachingut kui holistikat. Enesele teadvustamata olen otsinud teadlikkust. Olen otsinud armastust, edu, hoolimist, turvalisust, rikkust, tõde, aktsepteeritust... Ja olen leidnud need hoopis mujalt kui arvasin.

Elu on teekond, mis on andnud mulle ja annab ka sulle võimaluse avastada ennast läbi elu kogemise. Me kõik sündisime siia nö. paljalt ja lahkume siit ilmast paljalt, aga on sinu teha, millise pagasiga ja kui muutununa sa lähed. On sinu teha, kas kogu see kogemus nimega elul kannab sinu jaoks sügavamat tähendust või mitte, tunned sa sellest rõõmu või mitte.

Anna endale võimalus näha ennast, luba selgusetusel asenduda selgusega, hirmudel julgusega, väsimusel rõõmuga. Luba endal kogeda elamise rõõmu ja kergust. Et kord minnes tõdeda - jah, ma olen ELANUD!