Tiina Karjatse

Helirännakud lastele
Gongimeditatsiooniõhtud
Individuaalne gongiteraapia

Individuaalne gongiteraapia (kokkuleppel)
Osaluspanus 50 eurot (1,5h)

Gongihelid kehale ja hingele

kaks korda kuus pühapäeviti kell 19.00-20.30 
Osaluspanus 15 eurot, kahekesi tulijatele 12 eurot inimene
Registreerumine: tiinakarjatse@hotmail.com, telefonil: 53 477 992

Helirännakud lastele ja vanematele
Info peatselt!
Osaluspanus 15 eurot laps ja lapsevanem, iga lisanduv pereliige 5 eurot.

Registreerumine: tiinakarjatse@hotmail.com, telefonil: 53 477 992

Armas laps, oled oodatud oma Ema ja Isaga, Õe ja Vennaga omamoodi mänguruumi, kus oma imelisi lugusid asuvad vestma muinasjutulised ja helged helid. Septembrist alates hakkavad üle pühapäeviti Elujõusaalis toimuma helirännakud lastele koos vanematega. Läbi erinevate mängude, muusika ja helide kogeme teistmoodi seiklust fantaasia-ja loovusmaailmas. Muusika- ja heliteraapiale põhineva tunni käigus tegeleme loovliikumise ja loovtegevusega, mida saadab muusika või naturaalsed helid. 
Heli-ja muusikateraapia aitab igal inimesel leida end muusika ja heli kaudu, erinevate tunnete ja emotsioonide ilmnemisel tegeleme nende läbi töötamise ja mõistmisega, vajadusel muutmisega. Mängime koos erinevaid pille ning pilli mängimise oskus sealjuures ei ole üldse oluline. Tähtis on, mida keegi musitseerimise ajal kogeb ning milliseid kujutluspilte, tundeid ja mõtteid musitseerimine temas tekitab.

Eesmärk on leida üles nii lapse kui vanema mänguline ja loominguline külg ning potentsiaal, mis sealt avaneb. Nii saame igapäevaelus paremini toime tulla stressiga, vabaneda pingetest ning saada ühendust oma loovuse ja fantaasiaga muusika ja helide kaudu.

Olete südamest oodatud ♥
Tiina


Kes on Tiina?

Tiina Karjatse, gongimeister ja heliterapeut. Muusika ja helid on saatnud mind kogu minu elu. Helidega tervendamise teel olen olnud viimased 6 aastat. Läbi aastate olen omandanud läbi kogemusliku õppevormi erinevad heli-, muusika- ja psühhoteraapia-alased oskused. Heliteraapias kasutan planetaarseid gonge, helikausse ja teisi maagilisi muusikariistu. Aastatepikkune praktiseerimine ning erinevad kogemused on mind pannud uskuma helide imeliselt tervendavasse jõusse.

Gong on holistiline heliinstrument, mis ühendab teadvuse, alateadvuse ja kõrgema teadvuse tasandid. Gongi tervendavad helivibratsioonid aitavad meie kehal ja vaimul paremini lõdvestuda. Lõdvestumine võimaldab energial kehas vabalt voolata, vabanevad energiablokeeringud ning keha saab asuda end tervendama. Gongiheli loob resonantsi kogu inimkehas, tasakaalustades ja puhastades inimorganismi raku tasandil, rahustades samal ajal tundeid ja mõtteid. Heliseansi ajal on võimalik ühendust saada rahu allikaga enda sees. Tulemuseks on sisemine rahu, loovuse suurenemine ja keha meeldiv lõdvestumine.


Tiina kohta saad rohkem lugeda siit.