top of page

Elujõusaal saab 7-aastaseks! Pidu mantrate ja gongidega 28. mail kell 19.30!

Meie mõnus ja helge Elujõusaal saab 28. mail juba 7-aastaseks! Seda peab kindlapeale tähistama, sest see on ju üks elu mõnusamaid tegevusi! Ootame saali pärisõigel sünnipäeval, teisipäeval, 28. mail kell 19.30 külla kõiki saalisõpru – nii neid, kes on meiega pikemalt koos kulgenud kui neid, kes on meid alles avastanud. Ja kõiki teisi ka, kes tunnevad kutset kokku tulla, koos olla ja end mantrate ja gongide vaibides laadida!


mantrad, elujõusaal. mantraõhtu, jooga viimsis, grete sutrop
Grete Sutrop ja Otisir Hürr Elujõusaalis

Alustame mõnusa meditatiivse mantraõhtuga, kus helisid loovad saali looja ja hoidja Grete ning saali pikaaegne sõber Otisir Hürr. Kõlavad mantrad ja hingepugevad palad saali ja meie kõigi tõstmiseks, mida on mõnus kaasa laulda, aga täiesti okei on ka lihtsalt helides kümmelda. Hääle tegemine avab südant ja on tervendava mõjuga ning kui toome kampa veel iidsed ja sügavad mantrad, saame kergesti mõnusasse ühendusesse iseenda ja kogu olemisega.


Vahepeal lööme kokku teeklaase, sööme puuvilju ja snäkke, jagame külalistele kingitusi ning saadame saalile uueks eluaastaks kaasa häid ja paremaid soove!gongid, tiina karjatse, elujõusaal, jooga viimsis, meditatsioon viimsis
Tiina Karjatse Elujõusaalis


Siis aga läheme võimsale gongi- ja helirännakule koos Tiina Karjatsega, et pühitseda, tõsta ja tähistada saali, iseend ja elu. Gong on müstiline ja püha pill, mille helid aitavad lõdvestuda, minna iseendas sügavale ning tuua hinge, kehasse ja meelde rohkem tasakaalu. See on tõeliselt täiuslik viis koos saal uude aastasse üle viia! 


Saalile on suurimaks kingituseks Sinu kohalolu, seega palume Sul osalemiseks soetada pilet.

 

Tähistajapilet: eelmüügist 20, kohapeal 25

Tähistaja- ja toetajapilet: 30 (kui tunned, et tahaks)

Lapsepilet (kuni 14a): 10

 

 

Kui oled peole tulemas, anna palun meile teada, et teame Sinuga arvestada ja Sulle koha valmis seada.

Selleks kirjuta: elujousaal@gmail.com


 

Ootame Sind väga kampa, et koos tähistada ja rõõmustada ja minna laetuna edasi!elujõusaal viimsis, jooga viimsis, grete sutrop
Elujõusaal Viimsis

20 views0 comments

留言


bottom of page