ELUJÕUSAALI PÜSITOETAJAKOGUKOND

Ootame Sind kampa saali elus ja jõus hoidma! 

Olles saali sattunud, oled Sa ehk ise ka kogenud, et saal ei ole lihtsalt üks saal, vaid selline päris oma hingega paik, kes võtab Su alati vastu täpselt sellisena nagu oled – hoiab Sulle toetavat ja hinnanguvaba ja hubast-elutubast pehmete vaipadega helget ruumi, et Sina saaksid iseendas rännata, kuhu Sul parajasti vaja. Me oleme Sulle, armas saalisõber, selle usalduse eest südamest ja käsist-jalust ja peast ja üle mõistuse tänulikud. Et Sa oled tulnud, olnud, jaganud, peegeldanud, andnud tükikese endast ühistesse saaliloomistesse. Et Sa oled olnud ja oled osa saalikogukonnast. Aitäh Sulle!


Hetkel, viimaste aastate maailmasündmuste valguses, on saal olukorras, millises saali ellujäämiseks ja säramiseks on hädavajalik  saali püsitoetajakogukonna loomine. Püsitoetaja saad olla ka Sina, armas saalisõber, kui Sul on suur soov, et saal oleks jätkuvalt meie kogukonnas olemas, et ta pakuks Sulle ja meile ka edaspidi tuge ja inspikat ja laadivaid üritusi ja tunde ja ruumi Sinu enese loomisteks ning kui Sul on võimalik saata saali tegevuse toetamiseks saali poole teele ka materiaalne panus. Igakuise toetusega (olgu see siis viie või kümne euro suurune või täpselt selline nagu Sinul võimalik on - koos panustades saab sellest hea ja vajalik toetus) aitad Sa hoida saali soojas ja katta saali püsikulud, et saal saaks olla jätkuvalt ja iga ilmaga Sinu ja meie hubane-elutubane pesa - isegi kui Sa ei jõua igal nädalal või kuul füüsiliselt kohale (kuid ta on olemas alati, mil Sa jõuad). 

Meie esimeseks eesmärgiks on soetada saalile tubli õhksoojuspump, mis aitaks vähendada elektrikulusid ja hoida meie õdusust ka südatalvel. Sinu ja teiste püsitoetajate igakuine väike panus oleks suureks toeks ja aitaks seda eesmärki saavutada.

Kui Sa leiad võimaluse ja tunned soovi saalile oma õla alla panna, on selleks avatud saali arveldusarve:
Selgitusse märgi palun: "Meie jooga"
Saaja: Haldjad ja Draakonid OÜ
A/a:  (Swedbank): EE792200221063437017


Püsitoetajakogukonnale loome mõne kuu tagant ka kinniseid ja erilisi tänuüritusi, kuhu ootame Sind, me armas püsitoetaja, nautima saalivaibi ja kogema hingetoetavaid koosloomisi ja olemisi ja seda ilma panuseta. Lisaks loosime püsitoetajate vahel igakuiselt välja ka tundide ja ürituste priipääsmeid, sest me lihtsalt oleme Sulle otse südamest, hingest ja mõistusest tänulikud ja soovime Sind selle eest poputada.

Aitäh Sulle, kui Sa leiad võimaluse tulla appi saali elus hoidma - Sinu toetuspanus on hindamatu väärtusega ja loomisjõuga ja aitab hoida saali avatuna.

Nii väga soovime, et saaksime saali edasi hoida, selles edasi luua, Sind ja meie kogukonda toetada ja olla toetatud, peegeldada, peegelduda, tantsida, laulda, joogatada, mediteerida, pidutseda, nutta ja naerda, kallistada nii suuri kui väikseid, mõtiskleda, elu pöördeid sisse ja välja hingata, iseennast igatpidi uuesti ja uuesti avastada ja ära tunda.

Koosolemiste ja elusolenguteni!
Sinu saalirahvas

IMG_20190922_192810.jpg