top of page

Oktoobri naistejooga hoiab fookuses tuleelementi: julgus, sihikindlus, puhastus ja tugevad närvid

Kätte on jõudnud oktoober! Kui septembrikuu naistejoogades oli fookuses maaelement, siis oktoobris keskendume tuleelemendile, mis tähendab, et tugevdame oma keset, oma sihikindlust, fookust, närvisüsteemi ja sisemist päikest, et võtta oma elu, teekond ja pärisolemus julgelt vastu! Samal ajal aga lubame tulel puhastada endast kõik, mis ei teeni nii vaimsel kui füüsilisel tasandil.Grete Sutrop, naistejooga Viimsis, Elujõusaalis
Grete naistejooga Viimsis

Mida ütleb numeroloogia?


Numeroloogiliselt esindabki oktoober julgust, selgroogu ning ka kannatlikkust ja tasakaalu, et kogu selle kuu põnevuse ja möllu keskel ikka enda jaoks õigeid otsuseid teha. Oluline on märgata inimesi enda ümber – treenime ja usaldame oma kiirgust ja energiavälja ning lubame sinna vaid need, kes ei soovi meie peale oma negatiivsust ja negatiivset energiat maha laadida. Hoiame fookuses oma tunnetust ja kõrgel oma sagedust ja ujume sellest perioodist sujuvalt koos läbi! Loe oktoobrikuu numeroloogia kohta lähemalt siit.


Tervislikud väljakutsed!


Ka tervis on sel kuul oluline märksõna (millal ei oleks!) ning energiad toetavad väikeseid võite, eesmärkide seadmist ja enda üle uhke olemist, on superaeg võtta ette mõni väike tervisttoetav teekond! Selleks võib olla midagi, mida tunned, et keha praegu vajan – näiteks mõni igapäevane harjutus või hoopis smuuti, mahla või sooja sidrunivee joomine; jahe dušš või hoopis saunaskäimine; igapäevane jalutuskäik või jooksmine – leia enda jaoks midagi, mis Sind kuu jooksul toetaks, sest laome juba vaikselt ka vundamenti iseendale aastal 2024 - see sisaldab endas tohutult häid võimalusi, aga kogu aasta on justkui kiirendi, seega tasub selleks valmis olla ja luua endale võimalikult hea stardipositsioon!


Oktoobripraktikaks igapäevane tulehingamine


Naistejoogas võtame igapäevase praktikana ette igapäevase tulehingamise – kes soovib, siis egotaltsutaja raames, kes soovib, siis lihtsalt hingamispraktikana. Tulehingamine aitab sütitada sisemist tuld, puhastada keha ning tunda end iseendana julge ja tugevana. Sellest kohast on palju lihtsam oma elu luua, parimaid otsuseid teha ning igapäevaväljakutsetest südamliku võitjana läbi tulla!


Kohtume oktoobrikolmapäeviti kell 19.45–21.15 ja lubame tuleelemendil puhastada end minevikumustritest, mis meid tagasi hoiavad ning lihvida meie keset ja sisemist tuld!


Grete Sutrop, naistejooga Viimsis, Elujõusaal, jooga Viimsis
Grete teeb Sat Kriyat, mis on üks tulehingamist sisaldav võimas praktika

22 views0 comments

Comments


bottom of page