top of page

Naiselikult väekas Shakti tants Elujõusaalis - kaks töötuba 16. detsembril

Kingi endale ja/või sõbrannale püha naiselik äratus väeka Shakti tantsu tunniga. Kohtume suikunud jumalannaliku loovpotentsiaaliga läbi graatsilise ning inspireeriva tantsu.


Detsembrikuus pühendume puhastusele ja blokkide vabastamisele, et teha ruumi uuele saabuvale värskele ning helgemale voolule.

shakti tants, Elujõusaal, jooga Viimsis
Merylin Pavel, Shakti tantsu õpetaja

16. detsembril kell 16.00-17.30 ja 17.45-19.15 Elujõusaalis, Kaluri tee 5 (II korrus, sissepääs Kaluri tee poolt)


Tunni kestvus on 1,5 h

Tasakaalupanuse 15 eurot võid üle kanda MTÜ Valgusevärav kontole EE041010022003980001


Registreeri ja uuri lisa: noobihaldjas@gmail.com


Ruumi hoiab kundalini jooga ja shakti tantsu juhendaja Merylin Pavel

Shakti (ST) tants on tantsujooga, mis põhineb kundalini joogal ning pakub rõõmsat ja graatsilist joogateekonda läbi tantsupraktika. See ühendab endas joogaliku teadlikkuse, avardab teadvust ning aitab luua ühendust oma hingega.


Läbi graatsia liikudes, arendame sisemist harmooniat ja hiilgust, mis vähendab stressi ja pingeid, lõdvestab ning vabastab füüsilised ning mentaalsed blokid, samal ajal stimuleerides ja vabastades hinge elujõu.


Voolavad asanad (harjutused), erinevad tantsustiilid, hingamistehnikad ning rütmiline koordinatsioon koos mentaalse fookuse ja mantratega avab ja tasakaalustab õrnalt keha peenenergiad.


Praktika hõlbustab individuaalse elujõu vaba liikumist ühinemiseks universaalse elujõu ja vaimuga.


Kokkuvõtteks toetab ST süsteem intuitiivse vaba tantsu spontaansuse kaudu hingeimpulsi esile kutsumist, mille väljendumine on meie jumaliku loomepotentsiaali realiseerumise põhivahend. Kohtume voolava naiselikkusega enda sees.


Tunnis venitame, tantsime juhendatult ning vabalt loovalt, lõdvestume ning mediteerime graatsias ja hingeühenduses. Kõike eelnevat toetava mantramuusika saatel.


Shakti tants Elujõusaalis ootab Sind iseend ja oma naiselikkust kogema!


22 views0 comments

Comments


bottom of page