top of page

Visioonikaardi (vision board'i) töötuba 14. jaanuaril - manifesteeri ja loo oma uus aasta!

Updated: Dec 19, 2023elujõusaal, loovuskohvik, vision board, visioonitahvel, visioonikaart
Visioonikaardi / vision board'i töötuba Elujõusaalis 14. jaanuaril 2024

Uuel aastal anname endale sageli erinevaid lubadusi, seame visioone ja püstitame eesmärke. Imeline tööriist, kuidas unistada, seada plaane ning külvata seemneid oma soovide täitumiseks, on visioonikaardi loomine (vision board).


Visioonikaarti võib kasutada nii oma isikliku elu jõustamiseks kui firma arengu planeerimiseks. Visioonikaarte ehk visioonitahvleid võiks luua regulaarselt, sest sinna lisatud unistustel on vahepeal kombeks täituda. Lisaks tuleb pidevalt värskeid ideid ja vahepeal tehtud valikud loovad uusi põnevaid suundi.


Visioonikaardi loome kollaažina: lõigume välja meid inspireerivad pildid ja kleebime need suurele aluspaberile. Alateadvus kõneleb meiega piltide keeles ja nii saame piltidega töötades kätte info, mis muidu ei pruugi teadlikku meelde kohale jõuda.


Oma kogemuse põhjal võin öelda, et visioonikaardid toimivad! Paljud minu unistused, mille olen visioonikaartidele pannud, on pärast seda täitunud. Lisaks loob visioonikaardi vaatamine hea tunde ja aitab elus rõõmsal meelel edasi liikuda.


Visioonikaardi töötoas:

- mõtiskleme oma elu üle ja teeme väärtuslikke eneseanalüüsi harjutusi endaga kontakti loomiseks ja oma südamesoovide kuulamiseks;


- uurime, mis eluvaldkonnad tahavad meie tähelepanu ja planeerime eduharjumusi oma elu edendamiseks;


- unistame suurelt ja paneme oma unistused ja soovid kollaažina paberile, et need majakana meile teed näitaksid ning meid oma unistuste rajal kannaksid;


- lisaks õpime erinevaid enesejõustamise nippe oma keha ja meele toetamiseks, et jaguks energiat oma unistuste elluviimiseks


Toimumisaeg:

Pühapäev, 14. jaanuar 2023, kell 12.00–15.00.


Toimumiskoht:

Armas ja hubane Elujõusaal (Kaluri tee 5, Viimsis). Parkimine autoga rändajatele tasuta ja kohale saab kesklinnast mugavalt ka bussiga 1A.


Investeering oma parima aasta loomisesse:

Kiire otsustaja pilet 45 EUR (kehtib 2023. aasta lõpuni)

NB! Sobib ka suurepäraselt kallile inimesele jõulukingituseks Saan Sulle ka kinkekaardi saata

2024. aastal on pileti hinnaks 55 EUR


Müügis on 15 piletit!

Töötuba juhendab Jaana Ojakäär-Kitsing (loovusraamatute autor, koolitaja, shindo ja qigongi treener ning tulevane kunstiterapeut).


Oled südamest oodatud

Jaana


569 569 21


Jaana Ojakäär-Kitsing, visioonitahvel, visioonikaart, vision board, Elujõusaal
Jaana Ojakäär-Kitsing, www.loovuskohvik.ee

17 views0 comments

Comments


bottom of page