top of page

Rasedate jooga Viimsis ja Vinyasa Flow jooga alustavad taas!

Updated: Sep 19, 2023


Katrin Jaaksoo toimetab Selgus Jooga nime all ning on meie uus ja värske Vinyasa Flow jooga ja rasedate jooga õpetaja ja lisaks kõigele veel ka nelja lapse ema! Vau! Tema tunnid hakkavad toimuma alates 14. septembrist neljapäeviti.


Rasedate jooga Viimsis neljapäeviti kell 17.45-19.00

Rasedate jooga Viimsis, Elujõusaalis, pakub hoitud hubases ruumis nii füüsilist kui ka vaimset ettevalmistust sünnituseks. Läbi vinyasa joogaliku liikumise ja teadliku hingamise paraneb keha jõudlus, vähenevad pinged, lahustuvad hirmud ja stress ning õnnistatud olekus keha täitub värskuse ja selgusega, optimismi ja rahuga. Tekib enesekindlus, et rasedus ja sünnitus kulgevad leebelt ja hästi: olen hoitud, vaimselt puhanud ning valmis kohtuma oma kõhubeebiga pehmelt ja väestavalt.


Rasedate jooga sobib varjasest beebiootuse faasist kuni sünnituseni välja. Lisaks on tund sobilik ka nendele naistele, kes alles planeerivad emaks saamist või on pärast sünnitust valmis taasalustama pehmemate ja sujuvamate joogatreenigutega. Naiselikult voolav joogatreening on sobiv tegelikult igas vanuses naistele. Varasem joogaga kokkupuude pole vajalik.


Joogatunni hind on 12 €.

Ostes viiekorrakaardi, on tasu 50 €.

Saad kasutada seda aegumatult kõikides Selgus Jooga tundides raseduse ajal või ka pärast sünnitust.


Info ja registreerimine tundi: selgusjooga@gmail.com, tel 55600906

PS. Tundi alustame lühikese jagamisringiga, seega ära pelga ühineda, kui oled ka veidi hiljaks jäämas, jõuad ilusti harjutuste ajaks kohale.Katrin Jaaksoo

Vinyasa Flow jooga, Yin jooga ja rasedate jooga õpetaja, nelja lapse ema.Rasedate jooga Viimsis, Vinyasa jooga Viimsis, Elujõusaalis
Katrin Jaaksoo, Elujõusaal


Vinyasa Flow jooga neljapäeviti 19.15-20.15

Vinyasa Flow jooga saab toimuma kell 19.15-20.15 ning on dünaamiline, kohati mõõdukalt jõuline, samas pehme ja graatsiline, õpetab suunama tähelepanu, hoidma fookust, aitab leida tasakaalu ja kohalolu, venitab, vabastab pingeid ning loob selgust ja rahu. Iga liikumine toimub sünkroonis sisse- ja väljahingamistega, muutes joogapraktika ühtseks sujuvaks vooks.


Joogatund sobib nii algajale, taasalustajale kui ka kogenud harrastajale, nii mehele kui ka naisele. Joogaasenditel on variatsioonid, mis pakuvad joogatajale võimaluse valida enda jaoks sobiv koormus. Oluline on kuulata oma keha ning nautida teadlikku liikumist ja hingamist läbi hetke. Oled piisav igal ajal. Vinyasa jooga on kui liikuv meditatsioon, kus keskendutakse vaid iseendale.

Joogamatid on saalis kohapeal olemas. Soovi korral võid kaasa võtta oma isikliku joogamati. Riietu mugavalt. Joogatunnis oleme paljajalu. Soovi korral varusta end joogivee ja väikese rätikuga.


Tunnitasud:

Üks kord 12 €, viiekorrakaart 50 €.


Info ja joogatundi registreerimine: selgusjooga@gmail.com


Tundi juhendab SELGUS JOOGA sertifitseeritud Vinyasa Flow jooga, Yin jooga ja rasedate jooga õpetaja Katrin Jaaksoo.


FB: Selgus Jooga

Instagram: @selgusjooga

21 views0 comments

Comments


bottom of page